layout-wrota-lipiec2014-tlo-srodowisko

środowisko.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Zespół Szkół Leśnych w Lesku nominowany do "Kuźni"

W poniedziałek 15 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nominacji XV edycji programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej. Wśród nominowanych do tego prestiżowego tytułu znalazły się takie znakomitości jak: Dorota Segda, Grzegorz Miecugow i Magdalena Zawadzka. W kategorii Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej nominację otrzymał Zespół Szkół Leśnych w Lesku.

– Nasza szkoła, mająca ponad 130-letnią tradycję, w szczególny sposób dba o kulturalny rozwój młodych ludzi – mówi dyrektor Jadwiga Szylak, która odebrała nominację. – Owocuje to m.in. wieloma sukcesami naszych uczniów w konkursach krasomówczych różnych szczebli. Byli oni wielokrotnymi laureatami Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego w Golubiu-Dobrzyniu, co roku też przywożą laury z konkursu "Bajarze z Leśnej Polany" w Gołuchowie. Wśród młodych leśników są także talenty poetyckie i aktorskie. Dwóch naszych absolwentów zdobyło tytuł Mistrza Mowy Polskiej.

Głos w plebiscycie można oddać na stronie: http://www.mistrzmowy.pl w zakładce Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej, gdzie wśród pięciu nominowanych instytucji jest Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Zapraszamy do głosowania!

Organizatorami plebiscytu są: Akademia Mistrzów Mowy Polskiej, Stowarzyszenie Solidna Firma oraz Redakcja Magazynu Konsumenta Solidna Firma.

 

 

Edward Marszałek
rzecznik prasowy RDLP w Krośnie